Caddebostan Evden Eve Nakliyat

Caddebostan evden eve nakliyat sürekli gelişen Caddebostan semtinde bulunan merkezi ve diğer semt ve ilçelerde yer alan şubeleri ile İstanbul’un en büyük ve en aktif nakliye firmalarından biridir. Nakliye ve taşınmak denilince insanların aklına günlerce sürecek hazırlık aşaması, eşyaların toplanması, taşınma, yerleşme, temizlik derken gittikçe büyüyen zorlu bir süreç gelir. İşte müşterilerimizin aklındaki bu algıyı değiştirmek bizim görevimiz. Artık taşınmak kesinlikle çok daha kolay ve pratik. Çünkü işimiz nakliyedir ve bu işin tüm detaylarının sorumluluğu bize aittir.

Caddebostan Evden Eve Nakliyat 

Caddebostan Evden Eve Nakliyat
Caddebostan Evden Eve Nakliye

Müşterilerden süs eşyalarını, küçük objeleri paketleyip kolilere koymalarını isteyen, belirlenen saatte olması gereken yerde olmayıp konuşulan saatte taşınma işini bitiremeyen firmalarla kendimizi asla kıyaslamıyoruz. Bu firmalar, nakliye işi yaptıklarını söyleseler de yaptıkları tamamen amatör bir hamallık işidir. Ancak Caddebostan evden eve nakliye firmaları olarak bizler eşyaları ayırt etmeden paketliyor, her birini ev sahiplerimizin kolaylıkla bulabileceği şekilde kategoriler halinde kolilere yerleştiriyor, eşyaları aldığımız evi arkamızda tertemiz bırakıyoruz. Bu esnada ev sahiplerimizin yaptığı tek şey bizleri seyrederek diledikleri şekilde bizi yönlendirmektir.

Caddebostan Evden Eve Ofis Taşımacılığı

Caddebostan evden eve  ofis taşımacılığı, her ne kadar evden eve nakliye adıyla anılıyor olsa da vermiş olduğumuz hizmetler bununla sınırlı değildir. Evden eve nakliyatın yanında büro taşımacılığı da hizmetlerimizden en çok talep görenler arasındadır. Ofisinizde bulunan mobilyalarınızın sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Ofis mobilyaları işyerinin imajını belirler ve bu nedenle kusursuz olmalıdır. Ekibimiz ofis mobilyaları, yazıcı, fax makineleri gibi elektronik eşyalarınız konusunda oldukça titiz davranarak hepsini hasarsız biçimde yeni işyerinize ulaştırır.

Caddebostan Evden Eve Nakliye Eşya Depolama

Depolarımızdaki kullanım durumuna göre sizleri bilgilendirerek eşyalarınızı kendi araçlarımızla taşır ve  en korunaklı şekilde muhafaza ederiz.

Kısmi eşya taşıma, özellikle beyaz eşyalar için tercih edilen sigortalı eşya taşıma, yüksek binalar için kullanılan asansörlü taşıma, hamal temin etme hizmeti, nakliye aracı kiralama gibi diğer tüm ek hizmetler için de Caddebostan evden eve nakliyat eşya depolama firmasından talepte bulunabilirsiniz.