Burgazada evden eve nakliyat ailesi olarak planlı ve programlı çalışmak bizim işimizdir. Taşımacılık işimizi en başından planlayarak müşteri hassasiyetlerini göre oluştururuz. Yapılan planlar doğrultusunda hareket edilerek görevimizi kısa sürede aksatmadan yerine getiririz. Personellerimizin uzun süredir bu sektörde deneyimli olarak çalışıyor olması iş kalitemizi arttırmıştır. Müşteri memnuniyetine önem veren sorunsuz taşımacılık hizmeti veren bir firmayla çalışmak isteyen herkesi iş ofisimize bekleriz.

 Burgazada Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firması olarak kurumsal bir şirketiz. Devlete olan bütün vergilerimizle öderiz, ayrıca nakliyat firmalarına özel olarak verilen K3 belgesi ile taşıma yaparız. Bu sektörde giderek büyümemizi sağlayan iş alternatiflerimizi şöyle sıralayabiliriz;

Burgazada evden eve nakliyat taşınma öncesi ücretsiz olarak müşterinin evine uzman incelemesi hizmetinin vermesi

  • Eşyaların miktarına göre fiyat anlaşması yaparak uygun ödeme seçenekleri oluşturmak
  • Taşımanın hiçbir aksaklığa uğramadan istenen zamanda sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi
  • Sigorta poliçeli ve kasko garantili taşıma
  • Eşyaların en iyi şekilde ambalajlanarak paketleme yapılması
  • Eşya sınıflandırması yaparak kolileme
  • Hijyen ve temizlik kurallarına önem vererek çalışma
  • Çevre koşullarının müsait olduğu durumlar da modüler asansörlü taşıma sistemi ile hizmet vermek
  • Taşıma kapasitesi geniş olan araçlarımızla eşyalarınızı, düzenli bir şekilde sabitleyerek yerleştirip taşımak
  • Eşyaların istenen adrese teslim edildikten sonra sayımının yapılması

Burgazada nakliyat olarak bütün bunlara ek olarak şunları söyleyebiliriz, firmamız çok iyi derecede referans verebiliyor olması müşteriler tarafından tercih edilebilirliğini arttırmıştır.

Burgazada evden eve nakliyat, evinizi dilerseniz toparlanma aşamasından itibaren biz üstleniyoruz ve taşınacağınız eve de biz yerleştiriyoruz. İş etiğine önem veren çalışanlarımız, şahsa değil işe odaklanırlar içiniz rahat bir şekilde bizlere güvenebilirsiniz. Taşınma işi bittikten sonra eşyalarınızda hasar olup olmadığını kontrol ediyoruz.

Eğer hasar görmüş eşyalar varsa, hasar raporu tutarak sigorta şirketine yönlendiriyoruz. Firma olarak yaptığımız her işin arkasındayız. Sizden gelen olumlu ya da olumsuz tüm eleştirileri olgunlukla karşılıyoruz. Sorunsuz bir taşımacılık hizmeti isteyen herkesi firmamızla irtibata geçmesini bekleriz.

Burgazada Evden Eve Nakliye Fiyatları

Burgazada denizyolu ile ulaşılabilen İstanbul Adalar ilçesine bağlı bir adadır.  Bu sebeple taşıma gererekli olduğu zaman tek yönten denizyolu ile taşıma yapılmasıdır. Bunun için birkkaç gün önceden haber verilirse iyi olur. Burgazada evden eve nakliye fiyatları bu yüzen maaliyet olarak biraz yükse olmuştur.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir