Başıbüyük Evden Eve Nakliyat Her geçen yıl artan tecrübesi ile sektördeki yerini koruyan Kevser Nakliyat, İstanbul Maltepe İlçesi Başıbüyük Mahallesinde de kaliteli hizmeti sizlerle buluşturmaktan onur duymaktadır.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Başıbüyük  Evden Eve Nakliyat

Kevser   Evden Eve Nakliyat; profesyonel çalışanları, geniş araç filosu ve son teknoloji ekipmanları ile tüm nakliyat ihtiyaçlarınızda yanınızda olmak için çalışmaktadır. Ev taşımak hem lokasyon değiştirmek açısından hem de eşyalarınızın doğru bir şekilde taşınması açısından zor bir süreçtir. Bu süreçte size tam destek sunabilecek donanımda bir firma ile yola çıkmanız gerekir. Taşınma sürecinizde iş birlikçiniz olmak ve süreci huzurla tamamlamanızı sağlamak için adayız. Nakliyat işleminin uygun fiyatlı olması, taşınma esnasında çıkması olası diğer ek maliyetlere de katkı sağlayacaktır.

Ekonomik fiyat garantisi ve güvenilir hizmet anlayışıyla Evden Eve Nakliyat her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedeflemektedir.

Başıbüyük  Evden Eve Nakliyat

Talep etmeniz durumda sizleri koli bulma ve eşya toplama zahmetinden de kurtaran firmamız, yeni adresinize kolaylıkla ve hızlı bir şekilde geçmenizi sağlayacaktır. Sigortalı taşımacılık anlayışının sektörde yaygın hale gelmesine öncülük eden Başıbüyük Mahallesi Evden Eve Nakliyat, Kevser Nakliyat çatısı altında çalışmaktadır. Firma telefonlarımızdan bizlere ulaşarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilir ya da web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Başıbüyük  Evden Eve Nakliye,  hizmetini güven ve kalite odaklı, müşterisinin %100 beğenisi ve memnuniyeti garantisi ile gerçekleştirmiş, gerek ekibi gerekse ekipmanı ve araçları ile işinin uzmanı güçlü bir firma olduğunu kanıtlamıştır. 

Kevser Nakliyat, nakliye hizmeti firması olarak bağlı bulunduğu sektöre karşı sorumluluğu, müştersine karşı sorumluluğu, ahlaklı hizmet ilkesi ile hareket etme bilinci ile tüm hizmetlerini plan ve koordineli bir şekilde hataya mahal verecek tüm etkenleri saptayarak bu etkenleri ortadan kaldırarak sunar.

Nakliye fiyatını önceden görüşerek anlaşıyoruz ancak kesinlikle gereğinden maliyetli bir fiyat söylemiyoruz. Dilerseniz, ek olarak, cüzi bir miktar ödeyerek eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Düşük bir ihtimal de olsa eşyalarınızın başına bir olumsuz bir durum gelirse zararını biz karşılıyoruz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Evin yanı sıra iş yerlerine de hizmet sunuyoruz.