Altınordu Evden Eve Nakliyat

Altınordu Evden Eve Nakliyat

Altınordu Evden Eve Nakliyat

Altınordu evden eve nakliyat şirketimizin en çok çalışma yaptığı alandır. Bu sebeple en uzman olduğu alan da yine evden eve nakliyat işidir. Kurumsal bir firma olarak gerekli ekip ve sigorta işlemleriyle birlik sizlere güvenli bir ev taşıma hizmeti sunmaktayız. Gerek şehir içi evden eve,  gerekse şehirler arası evden eve taşıma yaparak geniş bir alana hizmet vermekteyiz. Kullandığımız taşıma araçları, çalışma yapan uzman ekip ve eşyalarını güvenceye alan sigorta şirketimiz sizlere profesyonel bir taşıma hizmeti sunarak en kısa sürede yeni yerinize yerleşme imkanı sunacaktır.

Altınordu Evden Eve Nakliyat

Firmamız internet sitesi üzerinden veya telefon numaralarımızla bize ulaşarak çalışma yaptığımız referanslarımızı kontrol ederek profesyonelliğimizi teyit edebilirsiniz. Böylece içiniz rahat bir şekilde evinizi ekibimize teslim edebilirsiniz. Altınırdu evden eve nakliyat taşıma taşınma sırasında sizlere en büyük önerimiz değerli eşyalarınızı ( örneğin para çantanızı veya takılarınızı) kendi güvenliğiniz altında bulundurmanızdır. Çünkü taşıma yapacağımız ve garanti altına alacağımız eşyalar içine dahil olmadıklarından herhangi bir zarar durumunda sorumlu olmayacağız.

Altınordu Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızı taşımadan önce ilk olarak beyaz eşya ve elektronik eşyaların en güvenilir şekilde havalı naylonlarla ambalajlıyoruz. Daha sonrasında dolap ve vitrin gibi içinde birçok eşyanın bulunduğu dolapları tek tek kırılmayacak şekilde ambalajlayarak karton bidonlara sabitlenecek şekilde yerleştirilir. Kırılma riski olan kutular işaretlenerek yükleme kamyonuna en uygun şekilde yerleştirilir. Üçüncü aşamada sökülmesi gereken gardrop, beşik tarzındaki eşyalar gerekli ekipmanla sökülerek kurulumu yapılacak şekilde sarılır. Tüm paketleme işlemi bittikten sonra yerleştirme sırası düşünülerek eşyalar  taşıma aracına yüklenir. Yeni yere taşıma işlemi bittikten sonra sizin istekleriniz doğrultusunda eşyalar gerekli yerlere yerleştirilir. Kurulumu yapılacak olan eşyalar kurulduktan sonra dolaplara yerleştirilecek eşyalar ambalajlarından çıkarılarak eski sisteme göre yerleştirilir. Tüm nakliye işlemi bittikten sonra eşya listesi kontrol edilir, zarar gören eşyalar (çok az da olsa eşyaların zarar görme ihtimali bulunmaktadır) sözleşme üzerinden tazmin edilir. Bu sistemle çalışan bir Altınordu evden eve nakliyat şirketi olarak biz sizlere güvenle taşıma hizmeti sunuyoruz.