Yenidoğan Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Yenidoğan Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Yenidoğan Nakliyat nakliye ile günümüz koşullarında diğer firmalar tarafından sunulan hizmetin kalite olarak kat kat fazlasını alırısınız, kendisini  müşteriye hemde hizmet verdiği alanda soumluluk sahibi gören firmamızın, bu sorumluluk dahilinde her türlü tedbiri almakla mükellef olduğu, taleplerin karşılanması aşamasında oluşturduğu ekibinin tüm gereksinimleri karşılayacak düzeyde eğitimli olmalarına dikkat eder.

Yenidoğan Evden Eve Nakliye

 

Evinizi taşıtacaksınız ama sizin eşyalarınız çok önemli, ama istiyorsunuz ki firma hem kaliteli taşıma yapsın hemde ekonomik fiyat sunsun, günümüz koşullarında kaliteli bir taşımanın hizmet bedeli aşağı yulkarı aynıdır.

Personelin parası, aracın yakıt masrafı, kullanılan malzeme ve ekipmenlerın tutarı, + hizmet bedeli bunların değişmesi aslında pek mümkün değildir.

Size Normallin altında fiyatlar sunan firmaların, hizmet aşamasında o bu oldu diye para istemelerine, eşyalarınıza tamiri mümkün olmayan zararlar verip ve, huzurunuzun kaçıp çok daha yüksek fiyatlara taşımanızın maliyetli  olmasına asla izin vermeyin.

Tercih Edeceğiniz firmaya karar vermeden firma hakkında gerekirse tüm bilgilere sahip olun, seçeceğiniz firmanın yasal prosüdürlere uygun olarak hizmet gerçekleştirip gerçekleştirmediğine dikkat edin, gerekirse yetki evraklarını ve kanuni belgelerin ibrazını isteyin.

Yenidoğan Evden Eve Nakliyat olarak tek istediğimiz şey sizin güvenliğiniz...


Kevser Nakliyat


ETİKETLER:

yenidoğan nakliyat, yenidoğan evden eve nakliyat, yenidoğan taşımacılık, yenidoğan şehirler arası nakliyat,
Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31/A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com