Veliefendi Evden Eve Nakliyet | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Veliefendi Evden Eve Nakliyet | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Veliefendi Nakliyat

 

Veliefendi Nakliyat nakliye ile günümüz koşullarında diğer firmalar tarafından sunulan hizmetin kalite olarak kat kat fazlasını alırısınız, kendisini gem müşteriye hemde hizmet verdiği alanda soumluluk sahibi gören firmamızın, bu sorumluluk dahilinde her türlü tedbiri almakla mükellef olduğu, taleplerin karşılanması aşamasında oluşturduğu ekibinin tüm gereksinimleri karşılayacak düzeyde eğitimli olmalarına dikkat eder.

Sıradan toplama işçilerle müşteriye nakliye hizmeti vermek, hem eşyaların zarar görmesine, hemde hizmeti veren firmanın sicilinin kirkenmesine sebep olur.

Veliefendi Evden Eve Nakliye

 

Evinizi taşıtacaksınız ama sizin eşyalarınız çok önemli, ama istiyorsunuz ki firma hem kaliteli taşıma yapsın hemde ekonomik fiyat sunsun, günümüz koşullarında kaliteli bir taşımanın hizmet bedeli aşşağı yulkarı aynıdır.

Personelin parası, aracın yakkıt masrafı, kullanılan malzeme ve ekipmenlerın tutarı, + hizmet bedeli bunların değişmesi aslında pek mümkün değildir.

Size Normallin altında fiyatlar sunan firmaların, hizmet aşamasında o bu oldu diye para istemelerine, eşyalarınıza tamiri mümkün olmayan zararlar versine, huzurunuzun kaçıp çok daha yüksek fiyatlara taşımanızın mal olmasına asla izin vermeyin.

Tercih Edeceğiniz firmaya karar vermeden firma hakkında gerekş tüm bilgilere sahip olun, seçeceğiniz firmanın yasal prosüdürlere uygun olarak hizmet gerçekleştirip gerçekleştirmediğine dikkat edin, gerekirse yetki evraklarını ve kanuni belgelerin ibrazını isteyin.

Veliefendi Evden Eve Nakliyat olarak tek istediğimiz şey sizin güvenliğiniz, bu yüzden size ulaşabileceğimiz tüm mecralara yönelmekte güyük gayret göstermekteyiz.


Kevser Nakliyat


ETİKETLER:

veliefendi nakliyat, veliefendi evden eve nakliyat, veliefendi şehirler arası nakliyat, veliefendi nakliyeciler, veliefeni taşımacılık
Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31/A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com