Taşdelen Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Taşdelen Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Taşdelen evden eve nakliyat alanında yıllardır diğer bir çok evden eve nakliyat firmasından farklı ve yenilikçi bir hizmet anlayışı ile kaliteli nakliye çözümleri üretiyoruz.

Gerek kurulduğumuz ilk yıllardan bu yana edindiğimiz bilgi birikimimiz gerekse güler yüzlü hizmet sunan profesyonel ekibimiz ile sektörün lider taşımacılık firmasıyız.

Bölgede sunduğumuz Taşdelen evden eve nakliyat hizmetlerimizin bir gün öncesinde taşınacak tüm eşyaları nakliye sigortası kapsamına alıyoruz. Kullandığımız bu sigorta sistemi oldukça geniş bir kapsama alanına sahiptir.

Nakliye işleminin en başından en sonuna dek doğabilecek tüm hasarları kapsamaktadır.

Kapsadığı hasarlara kaza ve doğal afet gibi durumlarda dahil olup, hiç bir şekilde müşterilerimiz mağduriyet yaşamamaktadır.

İkinci aşamada eşyalarınızın tamamını özel paketleme ekipman ve malzemeleriyle teker teker paketliyoruz.

Yaptığımız bu uygulama ile Kevser evden eve nakliyat hizmetinin en başından en sonuna dek eşyalarınızın güvenliğini en üst düzeyde tutabilmeyi hedefliyoruz.

Kevser Evden Eve Nakliyat

Paketlenen eşyalarınızı gereken tüm donanıma sahip olan ve sürekli güncel tutuğumuz araç filomuzdan eşyalarınıza en uygun araca yüklüyoruz.

Araç içerisinde eşyaların güvenliğini sağlayabilmek için sabitleme ekipmanları ile eşyalarınızı sabitliyoruz ve araç hareket ettiğinde devrilme riskini ortadan kaldırıyoruz.

Son aşamada Taşdelen evden eve nakliyat ekibimiz eşyalarınızı yeni adresinize taşıyor.

Ekibimiz içerisindeki elektrikçi, tesisatçı ve mobilyacı ekip arkadaşlarımız eşyalarınızın kurulumunu gerçekleştiriyor ve size yaşamaya hazır bir şekilde teslim ediyor.

Günümüzde Taşdelen evden eve nakliyat firmaları arasında tercih yaparken oldukça dikkatli davranmalısınız. Korsan firmalar eşyalarınızı taşırken ciddi zararlar verebilir ve sigorta yapmadıkları için hasarınızı karşılamazlar.

Firmamız bütün taşımacılık hizmetlerinde sigorta uygulamaktadır. Taşdelen evden eve nakliyat hizmetlerimizle ilgili merak ettiklerinizi çağrı merkezimize iletebilir yada keşif talebinde bulunabilirsiniz

Kevser evden eve nakliyat alanında yıllardır diğer bir çok evden eve nakliyat firmasından farklı ve yenilikçi bir hizmet anlayışı ile kaliteli nakliye çözümleri üretiyoruz.

Gerek kurulduğumuz ilk yıllardan bu yana edindiğimiz bilgi birikimimiz gerekse güler yüzlü hizmet sunan profesyonel ekibimiz ile sektörün lider taşımacılık firmasıyız.

 


Kevser Nakliyat


ETİKETLER:

Taşdelen Nakliyat,Taşdelen Evden Eve Nakliyat,Taşdelen Taşımacılık,Taşdelen Şehirler Arası Nakliyat
Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31/A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com