Sivas Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Sivas Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Sivas Evden Eve Nakliyat, Sivas Nakliyat 1996 Yılından bu yana Sivas merkezli hizmet veren bugün bu bölgenin nakliye sektöründe mihenk taşını oluşturan KEVSER NAKLİYAT bünyesinde hizmet vermektedir.

Firmamızda hizmet verdiğimiz tüm müşterielerimiz istekleri dahilinde verilen hizmet ve işleyiş politikamız saklı kalmaktadır.

Tüm hizmetlerimiz sözleşme dahilinde olup kaliteli nakliye kuralları gereği eşyalar sigortalanmaktadır.

Önceden gönderilern ve firmamızın bugün cazip bir konumda yer almasının en büyük vesilesi olan ücretsiz ekspertiz hizmeti ile nakliye aşama aşama pilannlanarak yapılmakta antlaşma sağlandığı takdirde günü ve zamanında aracımız ve personellerimiz nakliyenin yapılacağı adresde hazır bulunurlar.

Sivas Evden Eve Nakliyat, Sivas ve ve ilçelerinde her türlü ev,ofis,depo, işyeri ve tekstil vb. nakliye taşımacılık hizmet alanlarında hizmetinizdedir.

Koşulsuz müşteri memnuyeti ve bu koşulu ne pahasına olursa olsun sağlamak firmamızın çalışma şekli olup tüm özveri ve özen gösterilmektedir.

Biz firma olarak sizin memnuniyetiniz için elimizden gelenin en iyisini yapmakta, kendimizi günden güne geliştirmekte günden güne personel ve araç sayısında arttırıma giderek kendimizi büyütmekteyiz.

Biz size verdiğimiz kaliteli hizmet sözünün uygulayıcısı olarak kaliteli ve yaşam standartlarınıza uygun, konforlu taşımacılık işlemlerinizi donanımlı araçlarımız ve profesyonel alanlarında uzman çalışanlarımızla dikkatlice ve itina ile gerçekleştirmekteyiz.

Sivas Evden Eve Nakliye olarak,gelen taleplerin yoğunluğu sebebi ile çalışma standardını iyice arttıran firmamız tüm taleplere, müşteriyi başka firmalara hizmet almak için başvurup mağdur olmaması adına cevap verecek şekilde azami bir güçle çelışmaktadır.

Sivas Evden Eve Nakliyat gelişen evden eve nakliyat sektörünün hep bir parçası olma adına sistemli çalışmalarını sürdürmekte, nakliyat denilince bu landa isminin en çok telafuz edildiği firma olma başarısını krorumaya çalışmaktadır.


Kevser Nakliyat


ETİKETLER:

Sivas Nakliyat, Sivas Evden Eve Nakliyat, Sivas Şehirler Arası Taşımacılık, Kevser Nakliyat
Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31/A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com