Samsun Atakum Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Samsun Atakum Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Atakum Evden  Eve Nakliyat ve Nakliyat,    Nakliyat ve Taşımacılık  alanında her İlin ,İlçenin ve Mahallenin, gereklilik halinde  Taşıma ve Nakliyat alanında hizmet alma ihtiyacı doğmaktadır.

Doğru alanda,doğru  çözümlemeler ile sektörün üstünde bir hizmet anlayışı olan firmamız Kevser Evden Eve Nakliyat ve Nakliyat her geçen gün kendini geliştirmekte ve nasıl sektörün en iyisi olabilirim diye yatırınlar yapmaktadır.

Bu doğrultular ışığında kendi firma bünyesinde alanında uzman personeli ve geniş araç filosu ile sektöre yeni bir soluk getiren firmamıza her geçen gün rağbet artmaktadır, bu talepler doğrultusunda misyonun ve vizyonunu  bu taleplere göre uyarlayan

firmamız  en   kısa sürede, en iyice sonuca ulaşan firmamız lider firma olma yolunda kendiden emin adımlar ile ilerlemektedir.

Atakum  Evden  Eve Nakliyat ve Nakliyat,   hizmet talebi için ve almak istediğiniz hizmet veya hizmetler için sitemiz olan www.kevsernakliyat.com adresinden  iş veya cep telefon numaraları üzeriden alanında uzman personelimize danışabilir ,ofisimizi ziyaret edebilir  personelimizi ve firmamızı yakından tanıma imkanı yakalayabilirsiniz.

Müşterilerine en iyisini ,kalıcı ve hızlı olarak çözüm getiren firmamız alanında yetkin personeli ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Atakum Evden  Eve Nakliyat ve Nakliyat, ücretsiz ekspertiz hizmeti ile isteğe bağlı olarak vermiş olduğumuz hizmetler şu şekildedir asansörlü taşıma,evden eve taşıma,ofis taşıma kurumsal taşıma,parça eşya taşıma,şehir içi taşıma ,şehirler arası ve mahaller arası taşıma ve depolama hizmetleri ile siz değerli müşterilerimize en iyi  şekilde hizmet  vermektedir.

Alanında uzman personeli ile ambalajlama,paketleme ,montaj ve de montaj hizmetleri ile birlikte mobilyadan elektronik eşyaya kadar ince işçilik konusunda alanında yetkin personel ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Kevser Nakliyat


ETİKETLER:

Atakum Nakliyat,Atakum Evden Eve Nakliyat,Atakum Şehirler Arası Nakliyat,Atakum Taşımacılık,
Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31/A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com