Kumru Evden Eve Nakliyat

Kumru Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık hizmetlerini sürdüren firmamız, Kumru sınırları dahilinde de nakliye işlemlerini sorunsuz olarak yerine getirmektedir. Kumru evden eve nakliyat konusunda uzman olarak nitelendirilen işletmemiz ile çalışmak, sizin ve mobilyalarınızın güvenli taşıma işlemleri anlamında bulunmaktadır. Nakliyesi yerine getirilen eşyalarınız, en ufak bir kayba ya da hasara uğramadan yeni adreslerine getirilecektir.

Kumru Evden Eve Nakliyat

Kumru evden eve nakliyat işlemleri, işletmemiz tarafından aşağıda belirttiğimiz temel ilkeler altında yerine getirilmektedir. Taşıma isteğinizi bize iletmenize müteakip, derhal konutunuza bir personel gönderilecektir. Gelen bu personel, eşyalarınızı komple inceleyecek ve bir liste tanzim edecektir. Bu listede mobilyalarınızın sayısı ve durumları açık ifadeler ile belirtilecektir. Mobilya belirleme işleminden sonra, işletmemiz tarafından yapılacak kutulama ve sarma işlemleri hakkında tarafınıza bilgi de verilecektir. Bu bilgilendirmenin ardından taşıma hizmetine dönük sigorta işlemleri ve taşıma süresi ile taşıma bedeli hakkında da bilgi sahibi olacaksınız. Şahsınıza bildirilen tüm bu hususları kabul etmeniz durumunda, sizin ile bir anlaşma imzalanacaktır. İmzalanan bu anlaşma içerisinde, konutunuza gelen personel tarafından size anlatılan tüm ilkeler bulunacaktır. Sözleşmeyi onaylar onaylamaz, belirtilen tarih ve saatte, taşıma işlemleriniz başlayacak ve eksiksiz bir durumda tamamlanacaktır.

Kumru Nakliyat

Kumru nakliyat faaliyetleri şirketimizin uzmanlık alanı olmak ile birlikte, Kumru nakliyat kavramını tüm ciddiyeti ile yerine getiren ve bu taşıma işlemi sonucunda yüzünüzü güldürecek tek işletme olacağımız garantisini vererek taleplerinizi beklemekteyiz.