Karabük Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Karabük Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Karabük Evden  Eve Nakliyat ve Nakliyat, Karabük, 1937 yılına kadar, Safranbolu'ya bağlı Öğlebeli Köyü'nün 13 hanelik bir mahallesiydi 1935 yılında açılan Ankara-Zonguldak demiryolunun üzerinde yer alıyordu.

Demiryolu ile taşıma imkânının varlığı ve kömür yataklarının yakınlığı nedeniyle, burada bir demir çelik fabrikası kurulması kararlaştırıldı. 3 Nisan 1937'de Atatürk'ün talimatıyla, İsmet  İnönü, hâlâ Karabük'ün en önemli geçim kaynağı olan Karabük Demir Çelik Fabrikası'nın temellerini attı.

Karabük Evden  Eve Nakliyat ve Nakliyat, ( Taşımcılık ve Nakliyat) alanında vermiş olduğu hizmetler ile adından sıkça söz ettiren firmamız vermiş olduğu geniş hizmet ağı  ile  , asansörlü taşıma,evden eve taşıma,ofis taşıma kurumsal taşıma,parça eşya taşıma,şehir içi taşıma ,şehirler arası ve mahaller arası taşıma ve depolama hizmetleri ile sorunsuz ,hızlı ,güven veren hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bu doğrultuda sürekli kendini geliştiren firmamız Kevser (Evden Eve Nakliyat ve Nakliyat)  sadece karabük,de değil İstanbul ve İstanbul dışındaki diğer firmalardan vermiş olduğu hizmetler ile kendi alanında liderlik konumuna yükselmektedir.

Karabük Evden  Eve Nakliyat ve Nakliyat,ücretsiz ekspertiz hizmeti ile isteğe bağlı olarak vermiş olduğumuz hizmetler şu şekildedir asansörlü taşıma,evden eve taşıma,ofis taşıma kurumsal taşıma,parça eşya taşıma,şehir içi taşıma ,şehirler arası ve mahaller arası taşıma ve depolama hizmetleri ile siz değerli müşterilerimize en iyi  şekilde hizmet  vermektedir.

Alanında uzman personeli ile ambalajlama,paketleme ,montaj ve de montaj hizmetleri ile birlikte mobilyadan elektronik eşyaya kadar ince işçilik konusunda alanında yetkin personel ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Kevser Nakliyat


ETİKETLER:

Karabük Nakliyat, Karabük Evden Eve Nakliyat, Karabük Şehirler Arası Taşımacılık, Kevser Nakliyat
Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31/A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com