İçmeler Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

İçmeler Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

İçmeler Evden Eve Nakliyat,  İçmeler Mahallesi  Tuzla ve Pendik ilçelerinin tam arasında kalmaktadır sanayi bölgelerine ve tersane bölgesinin tam ortasında yer almakla  birlikte son zamanlarda bu mahallede  kentsel dönüşüm olsun ,gerek devlet , gerek özel sektörün yaptığı yatırımlar ile ilgi odağı olmaktadır.

Durum böyle  olunca  bu mahalleye de gün geçtikçe talep aramakta ve talepler doğrultusunda da (Evden Eve Nakliyat  ve Nakliyat )konusunda  araz ve talep sayısı da artmaktadır, bu alanda uzman firmaların başında  gelen  Kevser (Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık)  firmamız gelmektedir.

İçmeler Evden Eve Nakliyat,   alacağınız hizmet veya istediğiniz hizmet konusunda size bir telefon veya bir tık uzağınızda olan firmamız iletişim adreslerinden veya internet sitesi üzerinden ulaşabilir hatta merkezi ofisimize gelerek hem alacağınız hizmeti hem de alanında uzman personelimizi yakından  tanıma şansını ele edebilirisiniz.

Bununla  beraber yaptığı işler ve yapacağı işler ile  müşterisine güven ,memnuniyet ve huzur  veren firmamız ,bu esaslar doğrultusunda kendi alanında lider olma yolunda diğer rakip kuruluşlardan kendini farklı ve cazip olma doğrultusunda hizmetlerini sürekli geliştirip günümüz yaşam tarzına uyumlaştırmanın bilincindedir.

İçmeler Nakliyat,  Nakliyat ve Taşımacılık alanında firmamızın vermiş olduğu hizmetler ise şu şekildedir , asansörlü taşıma,evden eve taşıma,ofis taşıma kurumsal taşıma,parça eşya taşıma,şehir içi taşıma ve mahalleler arası taşıma,şehirler arası taşıma ve depolama alanında ve alanlarında hizmet vermektedir .

Sizlerde(  Evden Eve Nakliyat ve Nakliyat ) konularında firmamız olan Kevser (Evden Eve Nakliyat ve Nakliyat) tercih ederek en iyisini en kısa ve kalcı olarak çözüme ulaştıran firmamızı yakında tanıyabilirsiniz.


Kevser Nakliyat


ETİKETLER:

İçmeler Nakliyat, İçmeler Evden Eve Nakliyat, İçmeler Şehirler Arası Taşımacılık, Kevser Nakliyat
Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31/A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com