Hanönü Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Hanönü Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Hanönü Evden Eve Nakliyat, karadeniz bölgemizin illerinden Hanönü 'da tüm nakliye hizmetlerinin müşteriye sağlıklı bir şekilde ulaşması adına üstlendiği misyonu yerine getirme aşamasında sürekli çalışmalar yapmakta, bu çalışmalarını planlıyarak gelişen teknolojiye göre şekillendirmektedir.

Evden Eve Nakliyatsanıldığının aksine oldukça zor bir hizmet alanı olmakla beraber en ufak yapılacak bir hatanın telafisi olmayan zararlara sebep olacağı unutlmamalıdır.

Bu hizmeti veren firmaların sürekli artması müşterielrin mağduriyetlerinin de artmasına sebep olmaktadır, Bunun da en başlıca nedeni artan rekabetten doğan kalite kaybıdır.

Hanönü Evden Eve Nakliyat, müşterinin eşyalarının güvenliği en üst düzeyde disiplinli çalışma, profesyonel ekibi ile garanti altına almakta, kullandığı tüm arguvanları itina ile seçmektedir. Evini taşıtmak isteyen müşterinin firmamızı tercih etmesinin en temel sebebi, bugüne kadar hiçbir müşteriyi mağdur etmeden, hayal kırıklığı yaşatmadan hizmeti en sağlıklı şekilde sunmadır.

 

Hanönü Nakliyat, marangoz ustaları ile mobilyalrınızı montaj ve demontajını yapmakta, tüm aşyaların ambalajlanmasını bu işte deneyime sahip personel ve en uygun sağlıklı kaliteli malzeme ile yürütmektedir.

Eşyalarınızın sizin için maddi manevi ne kadar değerli olduğunu biliyoruz, onların sağlam bir şekilde yerine ulaşması için gereken ne ise yapmaya gayret ediyoruz.

Hanönü halkının taşınma hizmetlerinde firmamızı seçerek gösterdiği özgüvene teşekkür ediyor, onların bu güvenlerini refeerans göstererek yada önererek bize taleplerini bildiren müşterielere en iyi şekilde hizmet ederek boş çıkarmamaya çalışıyoruz.

Hanönü Evden Eve Nakliyat olarak "Sizin Memnuniyetiniz Bizim Değerimiz"


Kevser Nakliyat


ETİKETLER:

Hanönü Nakliyat, Hanönü Evden Eve Nakliyat, Hanönü Şehirler Arası Taşımacılık, Kevser Nakliyat
Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31/A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com