Fuar Taşımacılığı | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Fuar Taşımacılığı | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Kevser Evden Eve Nakliyat Ve Kevser Nakliyat Olarak, Sizlere ürünlerinizi tanıtmak için katılacağınız başta fuar olmak üzere tüm sergi ve organizasyonlarda ürünlerinizi standlarınızı güvenli taşımacılık hizmetimiz altında nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Katılacağınız her türlü organizasyonda firmamıza güvenebilirsiniz.

Fuar Taşımacılığı hizmetimizde standlarım montajı için deneyimli marangoz ustalarımız kullanılmakta, ekibimiz profesyonel olarak fuat taşımacılığı hizmet alanında eğitilmektedir.

Ürünlerin hasarsız taşınması için tüm önlemler ücretsiz ekspertiz raporu ile tespit edilmekte ona göre planlı nbir nakliye ve taşımacılık hizmeti verilemeye çalışılmıştır.

Fuar Taşımacılığı 'nda en önemli etkenin ürünlerin standların fuar açılmadan hazır haler getirilmesi, fuar sırtasında problem yaşanacak olumsuzlukların ortadan kaldırılmasıdır.

Kullandığımız Ekipmanların fuar taşımacılığı içinde uygun hale getirilmesi, fuar taşımacılığında teknolojinin takibi ile müşteriye yansıması sağlanmaktadır.


Kevser Nakliyat


ETİKETLER:

Fuar Taşımacılığı,Şehirler Arası Taşımacılık, Kevser Nakliyat
Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31/A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com