Fetih Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Fetih Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Fetih Evden Eve Nakliyat, kurulduğu tarihten bu yana hep yenilikçi çözümler üreten, ürettiği çözümler ile müşterisine hep memnuniyet ve güven açısından kuşkuya maal vermeden alacağı hizmetin kalitesini kanıtlayan sektörde ender Fetih evden eve nakliye firmasıdır.

Fetih Evden Eve Nakliyat, firması olarak bizler için önemli olanın asla işi bir an önce bir oldu bittiye getirmek değil, bir plan dahilinde dikkatlive ve titzlikle eşyaların güvenli ve hasrsız bir şekilde taşınmasını gerçekleştirmektir.

Firmamızın sağlam resmi ve bir istanbul evden eve nakliyat firması olduğunun ve bu hizmet alanında söz sabi olduğunun en güzel kanıtı, edindiğimiz referanslarmız, ve genişlyen bireysel ve kurumsal müşteri sayımızdır.

Fetih vden Eve Nakliyat firmaları arasından gerek başarılı hizmet geçmişi, gerek oluşturduğu dinamik yapısı ile kurulmuş ve aile olmuş firma çalışanları ve müşterileri, kullandığı gelişen teknolojinin de ötesinde geliştirdiği çözümler ile firmamız sıyrılmayı başarmış , bu firmaların çok çok üstünde başarı elde edmiştir.

Fetih Evden Eve Nakliyat, nakliyat ve taşımacılık hizmetini evden eve nakliyat ile başarı ile veren lider firma olarak hizmet kategorisine eklediği tüm nakliye hizmet alanlarında aynı başarılı hizmeti devam ettirmiş, nakliyeyi meslek adabı ile gerçekleştire adına bağlı bulunduğu hizmet alanına ve kendisine güvenen ve iş veren müşterilerine sorumluluklarını yerine getiren firma olma avantajını yakalamıştır.


Kevser Nakliyat


ETİKETLER:

Fetih Nakliyat, Fetih Evden Eve Nakliyat, Fetih Şehirler Arası Taşımacılık, Kevser Nakliyat
Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31/A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com