Derince Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Derince Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Derince  Evden Eve Nakliyat

Kevser  evden eve sektöründe her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti verme anlayışıyla hareket etmiş bu fikir ve anlayış doğrultusunda da karşılaştığı sorunlara her zaman kalıcı ve etkili çözümler bulmuş ve bunları da düzgün bir şekilde uygulayabilmiştir.

Firmamızın bulduğu bu uygulamalardan birisi de tam hizmet uygulamasıdır bu uygulama müşterilerimize nakliyenin ambalajlama aşamasından eşyaların kurulmasına kadar her aşamasında müşterilere tam bir hizmet sağlayıp nakliyenin tüm aşamalarını firma olarak üstlenmemize verdiğimiz isimdir.

Bu uygulama sayesinde müşteri nakliye ile ilgilenmek zorunda kalmayıp biz nakliyeyi taşırken kendisi sıradan günlük yaşantısına devam edebilme şansına erişmiştir.

TAM ÇÖZÜM

Kevser evden eve tam hizmet uygulaması ile birlikte sunduğu ambalajlama hizmeti ise nakliye için hayati öneme sahiptir çünkü ambalajlanmayan ürün normalde asla sorun sayılamayacak olan ufak bir darbe ya da sürtünme de dahi telafisi olmayacak şekilde hasar görebilir.

Yapılan düzgün ambalajlama sayesinde ise ürünler alabilecekleri en yüksek darbeden bile sağlam çıkma şansına sahiptirler. Bunun nedeni ise ambalajlamayı olabilecek en kötü ihtimale karşı hazırlamış olmamızdır.

KUSURSUZ HİZMET

Kevser Nakliyat olarak her zaman müşterilerimize alabilecekleri en kusursuz en sorunsuz hizmeti sağlamak olmuştur.

Her zaman bunun için kusursuz ve sorunsuz nakliye nasıl olurun araştırmalarını yapıp her zaman ne konuda eksik olduğumuzu belirlemeye çalışarak eksikliklerimizi giderek sizler için hatasız, kusursuz bir hizmet sağlamaya çalışmaktayız.

Bu bağlamda tam hizmet uygulamasının belki de en önemli aşaması olan ambalajlama aşamasını da son derece dikkatli ve titiz bir şekilde yapmaktayız.

Bu sayede eşyalarınız veya ürünleriniz taşıma sırasında herhangi bir darbeye veya sürtünmeye karşı neredeyse kusursuz bir şekilde korunmuş olur. 


Kevser Nakliyat


ETİKETLER:

derince nakliyat,derince evden eve nakliyat,derince şehirler arası nakliyat,derince taşımacılık,kevser nakliyat
Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31/A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com