Çekmeköy Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Çekmeköy  Evden  Eve Nakliyat ve Nakliyat, Çekmeköy ,  Önceleri Ümraniye'ye bağlı bir belediye olan Çekmeköy, 2009'da Ömerli, Alemdağ ve Taşdelen ilk kademe belediyelerinin tüzel kişiliklerinin sona ermesi ve bu belediyelere bağlı 17 mahalle ile 5 köyün katılmasıyla oluştu.

Çekmeköy  İlçesi Yapılan alt ve üst yapı yatırımları ile  Anadolu Yakasına yeni bir ivme kazandıran İlçelerden biri haline gelmiştir.

Anadolu yakasının bu yeni ve modern ilçesi her geçen gün yeni sakinlerine kapısını açmakta ,düzenli ve planla bir ilçe olması ile birlikte de her geçen gün yeni yerleşimcilerin dikkatini çekmektedir.

Hal böyle olunca alanında uzman,kurumsallaşmış ve profesyonel ekibi olan  (Evden Eve Nakliyat ve Nakliyat) firmalarına da gün geçtikçe talep artmaktadır bu talep sürecini ise firmamız olan Kevser (Evden Eve Nakliyat ve Nakliyat) karşılama konusunda listenin en başında gelmektedir.

Yapmış olduğu ve yapacağı işler ile adından söz ettiren firmamıza olan talepler de  her geçen gün   artmaktadır.

Çekmeköy  Evden  Eve Nakliyat ve Nakliyat, ( Taşımacılık ve Nakliyat )alnında da bir çok dikkat edilmesi konu vardır  işini büyük bir ciddiyet ve ustalık ile yapan firmamız Kevser (Evden Eve Nakliyat ve Nakliyat) bu sektöre kattığı değerler, İşlerine ve hizmet verdiği müşterilerine değer veren firmamız taşınılacak yük veya eşyayı hassas bir şekilde toparlayıp koruma altına aldıktan sonra büyük bit titizlik ile taşıma ve nakliyat sürecini yönetmektedir.

Çekmeköy  Evden  Eve Nakliyat ve Nakliyat,   vermiş olduğu  geniş hizmet ağı ve geniş araç filosu ile birlikte siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet verme yolunda şu başlıklar altında hizmet vermeyi sürdürmekteyiz asansörlü taşıma,evden eve taşıma,ofis taşıma ,kurumsal taşıma,parça eşya taşıma,şehir içi taşıma ve mahaller arası taşıma ,şehirler arası taşıma ve depolama hizmetleri ile sektörünün lider kuruluşu olma yolunda her geçen gün hizmetlerine bir yenisini ekleyen firmamız siz değerli müşteri adaylarımızı da beklemektedir .

Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile önceden eşyalarınızı ve taşınılacak yüklerinizi gözlemleyerek  doğru zamanda doğru çözüm yöntemleri ile  kalıcı ve güvenli bir şekilde hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.


Kevser Nakliyat


ETİKETLER:

Çekmeköy Nakliyat, Çekmeköy Evden Eve Nakliyat, Çekmeköy Şehirler Arası Taşımacılık, Kevser Nakliyat
Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31/A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com