Çavuşoğlu Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Çavuşoğlu Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Çavuşoğlu Evden Eve Nakliyat, profesyonel kadrosu, uzman yöneticileri, kaliteli ve dayanıklı ekipmanları geniş araç filosu ile uzun senelerdir sektöre birçok başarılı ve müşteri memnunieyeti odaklı hizmet sunmuştur.

Çavuşoğlu merkezli yürüttüğü hizmetleri sürekli geliştirerek evden eve nakliyat ve tüm nakliye hizmetleri için müşterilerine güçlü, yenilikçi ve kurumsal bir firma olduğunu kanıtlamıştır.

Çavuşoğlu Evden Eve Nakliye, evini taşımak isteyen, eşyasının en güzel ve istediği şekilde hasarsız taşıtmak isteyen müşterisine, ücretsiz ekspertiz, uzman ekiplerce kaliteli ambalajlama, marangoz ustaları ile monte demonte, elektronik cihazlar için tekniker, beyaz eşya vb eşyalar içinde sıhhı tesisat elemanları tahsil etmiştir.

Çavuşoğlu Evden Eve Nakliyat, ev taşımacılığı hizmetinde tartışmasız lider olduğunu, uzun yıllara dayanan hizmet başarısı, tecrübesi ve yüzlerce müşterisinden aldığı referanslar ile kanıtlamıştır.

Ev taşımayı "aman ne olacak eşyayı ordan alıp oraya taşıyorlar" diye düşünen ama aslında işin zorluğunun farkında olmayan müşterielrine bunun kolay olmadığını aşırı derecede hassasiyet ve titizlik istediği sürekli planlı ve koordineli hareket edilmesi gerekliliği anlatılmaktadır.

Çavuşoğlu Evden Eve Nakliyat, hizmetinde her aşama ayrı bir önem taşımaktadır. eşyanın tespiti, türü, boyutunun hesaplanması, taşıma esnasında büyük hassasiyet gösterilmesi gereken eşyaların ayrıştırılması, bunlara farklı ve uzman kişilerce ambalajlama ve paketleme yapılması, yükleme için kaç personelin ve hangi aracın gerektiği, yüklemenin ne şekilde daha güvenli ve hızlı olacağıi, ve kullanılacak aracın tespiti bunlar çok önemli unsurlardır ki asla gözardı edilmemelidir.

Çavuşoğlu Nakliyat, yönetim birimi, idari ekip, hizmet veren tüm personeli bünyesinde maaş ve sosyal güvenceleri dahilinde hareket eden uzman personellerden oluşmaktadır.

Sizde evim güzel ve hasarsız taşınsın diyorsanız Çavuşoğlu evden eve nakliye firmaları içerisinde bugün lider olan, kevser evden eve nakliye  size kaliteli himzetine karşın en uygun olan firmamızın günün 24 saati arayabilir hizmetimizden en güzel şekilde yararlanabilirsiniz.


Kevser Nakliyat


ETİKETLER:

Çavuşoğlu Nakliyat, Çavuşoğlu Evden Eve Nakliyat, Çavuşoğlu Şehirler Arası Taşımacılık, Kevser Nakliyat
Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31/A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com