Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat, 

Son zamanlarda  gerek alt yapı çalışmaları ve alt yapının yenilenmesi ile yeni bir ivme kazanan mahalle ,kentsel dönüşüm ile birlikte yeni sakinlerini ağırlamaktadır.

Kentsel dönüşüm ile birlikte (Evden Eve Nakliyat ve Nakliyat )alanında da profesyonel hizmet veren firmalara ihtiyaç duyulmaktadır bu ihtiyaca yönelik  olarak ta firmamız olan Kevser (Evden Eve Nakliyat ve Nakliyat ) profesyonel ekibi ,geniş araç filosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir ve vermeye devam etmektedir.

Beylikdüzü Evden  Eve Nakliyat,  hizmet talebi için ve almak istediğiniz hizmet veya hizmetler için sitemiz olan www.kevsernakliyat.com adresinden  iş veya cep telefon numaraları üzeriden alanında uzman personelimize danışabilir ,ofisimizi ziyaret edebilir  personelimizi ve firmamızı yakından tanıma imkanı yakalayabilirsiniz.

Müşterilerine en iyisini ,kalıcı ve hızlı olarak çözüm getiren firmamız alanında yetkin personeli ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Beylikdüzü Nakliyat,  ücretsiz ekspertiz hizmeti ile isteğe bağlı olarak vermiş olduğumuz hizmetler şu şekildedir asansörlü taşıma,evden eve taşıma,ofis taşıma kurumsal taşıma,parça eşya taşıma,şehir içi taşıma ,şehirler arası ve mahaller arası taşıma ve depolama hizmetleri ile siz değerli müşterilerimize en iyi  şekilde hizmet  vermektedir.

Alanında uzman personeli ile ambalajlama,paketleme ,montaj ve de montaj hizmetleri ile birlikte mobilyadan elektronik eşyaya kadar ince işçilik konusunda alanında yetkin personel ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Kevser Nakliyat


ETİKETLER:

Beylikdüzü Nakliyat,Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat,Beylikdüzü Şehirlerarası Nakliyat,Kevser Nakliyat,Beylikdüzü Taşımacılık
Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31/A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com