Avcılar Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Avcılar Evden Eve Nakliyat | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Avcılar Evden Eve Nakliyat, evden ev nakliyat hizmetini güven ve kalite odaklı, müşterisinin %100 beğenisi ve memnuniyeti garantisi ile gerçekleştirmiş, gerek ekibi gerekse ekipmanı ve araçaları ile işinin uzmanı güçlü bir firma olduğunu kanıtlamıştır.

Avcılar Evden Eve Nakliye, nakliye hizmeti firması olarak bağlı bulunduğu sektöre karşı sorumluluğu, müştersine karşı sorumluluğu, ahlaklı hizmet ilkesi ile hareket etme bilinci ile tüm hizmetlerini plan ve koordineli bir şekilde hataya maal verecek tüm etkenleri saptayarak bu etkenleri ortadan kaldırarak sunar.

Avcılar Nakliyat, sizden gelen taşıma ve nakliye talebinin asla büyüklüğüne bakmadan tüm hizmeti aynı derecede hizmet olarak düşünerek gerçekleştirmekte, kalitesinden asla ödün vermedsen devam ettirmektedir.

Avcılar Evden Eve Nakliyat, sizin eşyalarınızı güvenli ve ekonomik bir şekilde taşımanız için bünyesinde yetişen ve her türlü bilgi ve tecrübeye sahip, bu hizmet için özel olarak yetiştirilip eğitilmiş uzman personeli ile ücretsiz ekspertiz hizmet vermekte, bu hizmet sayesinde eşyanın türü, boyutu, taşıma sırasında kullanılması gereken ambalaj malzemeleri, ambalajlamna ve yükleme yaparken dikkat edilmesi gereken eşyaların listesi, marangoz ve sıhhı tesisat için uzman personelin gerekşliliği, tam olarak kaç personel ile taşımanın yapılacağı, eşyayı alacak aracın büyüklüğü belirlenip sizinde görüşleriniz alınarak bir rapor oluşturulur.

Antlaşma Sağlanması halinde, anlaşılan gün ve saatte eşyalarrın ambalajlanması, mobilyalar ve elektronik eşyalar, beyaz eşyaların sökülmesi ve ambalajlanması ile hizmet başlar.

 


Kevser Nakliyat


ETİKETLER:

Avcılar Nakliyat, Avcılar Evden Eve Nakliyat, Avcılar Şehirler Arası Nakliye, Avcılar Taşımacılık, kevser Nakliyat, Avcılar Nakliye
Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31/A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com