Ambalajlama | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Ambalajlama | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Evden Eve Nakliyat olsun tüm nakliye hizmetleri olsun taşınacak tüm eşyaların hasarsız ve güvenli bir şekilde bulunduğu yerden taşınacağı yere götürülmesği o eşyaların kaliteli malzemelerle ambalajlanması kadarambalajlamayı yapacak klşinşin teccrübesine bağlıdır. Kalitesli bir ambalaj malzemesi kullanılsa dahi ambalajlama eğer düzgün ve sağlıklı şekilde yapılmamışsa eşyaların zarar görme oranı o kadar artmaktadır.

Uzman ellerden düzgün ceyapılan ambalajlama sistemi bir nakliyede en dikkat edilmesi gereken husustur. Cam eşyaların itina ile sarılması kolilere yerleştirilmesi sarsıntıya karşı köpüklerle veya havalı baloncuklu ambalaj malzemesi ile desteklenmesi batlama yapıldıtan sonra uyarı yazısı yaılması araca ona göre yüklenmesi gerekmektedir.

 

Ev Taşımacılığı Sırasında Elektronik Eşyaların ( Televizyon, bilgisayar, dvd, ses sistemleri ) ve Beyaz Eşyaların ( Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinası, fırın vb.) ambalajlanması ve paketlenmesi sırasında eşyaların çizilmemesine dikkat edilmeli ona göre ambalajj malzemesi seçilmelidir.

Ofis, Kurumsal ve Fabrika Taşımacılığı sırasında da ambalajlanacak büro eşyalarının paketlenmesine dikkat edilmeli elektronik ve digital aletlerin büro gereçlerinin türüne göre dikkat edilerek ambalajlanması gerekmektedir.

Kevser Evden Eve Nakliyat, Kevser  Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Nakliye, Evden Eve Nakliye Firmaları, Evden Eve, Evden Eve Taşıma, Evden Eve Nakliyat Firmaları, Evden Eve Nakliyat Fiyatları, İstanbul Nakliyat

Kevser Nakliyat


ETİKETLER:

Nakliyat Ambalajlama, Ambalajlama, Kaynarca evden eve Ambalajlama
Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31/A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com